Váš košík

KONTAKT: +421 951 239 452

Nájdete nás na sociálných sieťach: Facebook | Instagram

E-Mail: info@lamba.sk

Registrácia / Môj účet

Rýchly kontakt

Sociálne siete

logo Atlantia

Dermokozmetická značka ATLANTIA vyrába produkty z tej najčistejšej Aloe vera z Kanárskych ostrovov.

Productos Naturales de Canarias S.L. vznikla v roku 2002. Jedným zo zakladateľov je ekonóm so skúsenosťami v nadnárodných spoločnostiach a ďalší dvaja zakladatelia boli majitelia najvýznamnejšej firmy zaoberajúcou sa výrobou dermokozmetiky z Kanárskych ostrovov – Kosei laboratories.

 

„Atlantia preukázala svoje liečivé účinky a je odporúčaná vo viac ako 150 nemocniciach v Španielsku“

“Produkty z Aloe vera pomáhajú pokožke proti vedľajším účinkom rádioterapie”

Produkty ATLANTIA majú zvýšený obsah liečivej zložky polysacharidu Acemananu viac ako 1 700 mg/l oproti produktom, ktoré sú dostupné na trhu a pohybujú sa okolo 1 200 mg/l.

Ide o produkty z organicky pestovanej čistej 100% Aloe vera na plantážach na Kanárskych ostrovoch, nejedná sa o koncentrát ani prášok. Produkty sú z ekologického poľnohospodárstva, vegánske, nie sú testované na zvieratách a sú bez parabénov.

Produkty sú balené v špeciálnych „Airless“ obaloch z recyklovaných materiálov, ktoré zabraňujú oxidácii produktu a zaručujú dlhšie uchovanie aktívnych zložiek a produktu v čo najčerstvejšom stave.

ALOE BARBADENSIS

Aloe vera sa pestuje od roku 2002 na Kanárskych ostrovoch v tých najvhodnejších klimatických podmienkach. Vplyvom konštantného slnečného svitu, pravidelných pasátov a sopečnej pôdy, získava Aloe vysoké percento aktívnych zložiek a minerálov, ktoré zvyšujú jej výhody v porovnaní s rastlinami, ktoré sa pestujú v odlišných klimatických podmienkach.

Vďaka ekologickému pestovaniu a starostlivému výrobnému procesu je dosiahnutá optimálna konzervácia všetkých aktívnych látok prítomných vo vnútri listu. Vo všetkých ATLANTIA produktoch je obsiahnutá Aloe vera šťava extrahovaná z ručne filetovaných listov Aloe Barbadensis, organicky pestovanej na Kanárskych ostrovoch.

Rastlina je pre svoju hojivú schopnosť známa už tisíce rokov a vďaka bohatému obsahu polysacharidov, cukrov, organických kyselín, enzýmov, aminokyselín, vitamínov skupiny B a minerálov má skvelé hydratačné a regeneračné vlastnosti pre pokožku.

Presvedčte sa o účinkoch Aloe vera na vlastnej koži a vychutnajte si ošetrujúci dotyk prírody, ktorý nájdete v každej kvapke krémov, gélov a ďalších produktov značky Atlantia.